Vyslankyně dobré vůle ČR farářka Martina Viktorie Kopecká v CELOP
18. 5. 2026
Fotek 5
V sobotu 16. května odpoledne zavítala do našeho zdravotnického zařízení ošetřovatelské péče farářka Martina Viktorie Kopecká, vyslankyně dobré vůle České republiky. Setkání s pacienty, jejich rodinnými příslušníky i zaměstnanci se neslo v duchu laskavosti, porozumění a hluboké lidskosti. Zazněly i pochvaly směrem k zaměstnancům CELOP a stejně tak i k přítomným rodinám a blízkým. Děkujeme za milou návštěvu. Velmi nás těší zájem takových jako paní Martina Viktorie je a že si vybrala pro návštěvu právě naše zdravotnické zařízení CELOP ve Dvoře Králové nad Labem. Děkujeme.








