Nacházíte se zde: Úvod Aktuality

Aktuality

Letní aktivizační hudební odpoledne v CELOP pro pacienty

18. 7. 2022 7

CELOP navštívil Vladimír Plecháček, dlouholetý člen skupiny Patrola Šlapeto a orchestru Ondřeje Havelky. Zazpíval našim pacientům za doprovodu kytary písně staropražské, lidové a Karla Hašlera. Děkujeme za návštěvu a pacientům za milou a aktivní spolupráci.

Více

Návštěva aktivizačního hudebního programu ZUŠ Dvůr Králové n/L v CELOP

28. 6. 2022 15

Na konci června jsme uspořádali hudební aktivizační program se žáky místní Základní umělecké školy Dvůr Králové n/L. Obzvláště pro dlouhodobě hospitalizované pacienty jsou typy těchto programů obrovským psychickým přínosem. Určitě v takových to aktivizačních denních náplních budeme pravidelně…

Více

Dětský den 25.června 2022 se zdravotníky CELOP fotogalerie

28. 6. 2022 17

Počasí nám 25. června opět přálo a rodiny našich pacientů, děti a široká veřejnost si báječně užili dětský den se zdravotníky CELOP. Děkujeme všem za hojnou účast. Vaši zdravotníci.

Více

Zdravotní klaun v CELOP

15. 6. 2022 5

Zdravotní klauni navštívili CELOP. Bylo to opravdu fenomenální odpoledne, profesionální přístup klaunů, nicméně bylo až neuvěřitelné sledovat kolik úsměvů u našich pacientů vykouzlili. Rozhodli jsme se s klauny dále spolupracovat, obzvláště u dlouhodobých hospitalizací jsou takové to programy velmi…

Více

Spolupráce CELOP s Fakultní nemocnicí Hradec Králové

15. 6. 2022

První týden v červnu se uskutečnilo setkání zástupců Fakultní nemocnice Hradec Králové se zaměstnanci a vedením CELOP. Jsme velmi potěšeni, že po prohlídce a krátké přednášce nás zástupci FN HK pochválili za krásné a čisté prostředí našich lůžkových oddělení a náš přístup k pacientům. Jsme potěšeni…

Více

Falcony terapie na odděleních CELOP

15. 6. 2022 6

Na konci května proběhla za úžasu našich pacientů návštěva po celé odpoledne profesionálů s Falcony terapií. Vzhledem k obrovskému úspěchu a splnění účelu takových to aktivizačních programů jsme se rozhodli každý měsíc pravidelně návštěvu za našimi pacienty opakovat. Těšíme se.

Více

Rehabilitační ošetřovatelství s podpůrným programem v CELOP

9. 5. 2022

1.7. 2022 otevíráme zcela nové oddělení Rehabilitačního ošetřovatelství s rozšířeným podpůrným programem. Pro informace, podmínky a umístění pacienta z jiného zdravotnického zařízení, od praktického lékaře či z domácí péče volejte tel. čísla 499 620 372 nebo 602 377 932.

Více

Připravujeme Dětský den 25. června 2022 v naší zahradě

5. 4. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že v naší zahradě zdravotnického zařízení CELOP proběhne v sobotu 25. června 2022 od 10h do 15h dětský den se zdravotníky. Srdečně se těšíme na širokou veřejnost a na rodiče s dětmi. Těšíme se na Vás!

Více

Falcony terapie - nový aktivizační program pro pacienty

3. 4. 2022

Falcony terapie, neboli zpěv či pozorování ptactva, jako možná součást duševního stavu pacienta. Nový, zcela unikátní program, který bude probíhat 1x za měsíc na všech odděleních našeho lůžkového nemocničního zařízení. Těšíme se spolu s pacienty.

Více

Aktivizační program 12.7.2021

12. 7. 2021 3

V našem zdravotnickém zařízení jsme zavedli program pravidelných aktivizací s našimi pacienty. Aktivizaci považujeme za důležitou a nedílnou součást cesty k uzdravení a zpříjemnění času stráveného v naší nemocnici. K aktivizačním činnostem patří například hraní stolních her, výtvarné činnosti nebo…

Více

Nahoru