12. května Mezinárodní den sester a ošetřovatelek
12. 5. 2026
Z CELOP děkujeme všem sestřičkám, ošetřovatelkám a kolegyním pracujících ve zdravotnictví, velmi si Vás na Váš společný svátek 12. května vážíme. Jsme si v CELOP dobře vědomi, že žádná umělá inteligence ani jiné vymoženosti světa nemohou nahradit Vaše srdce, ruce a neskonalou empatii. Děkujeme a přejeme nejen CELOP zaměstnankyním vše dobré a pevné zdraví, ale stejně tak i těm, kteří pracují na jiných pracovištích ve zdravotnictví v České republice. Děkujeme!



