Nacházíte se zde: Úvod O nás Aktuality

Aktuality

CELOP investuje do zdravotnické techniky - srpnový nákup elektrického zvedáku

15. 8. 2022 5

Pro lepší manipulaci zaměstnanců a rehabilitačních pracovníků s pacienty a samozřejmě i pro větší pohodlí pacientů jsme pořídili elektrický zvedák, který se v praxi ukázal jako velmi důležitý a silný pomocník. Investice do zlepšování zdravotní techniky bereme v CELOP jako důležitou součást našeho…

Více

V červenci i srpnu pokračují skupinová cvičení v CELOP

3. 8. 2022 7

I po celé prázdniny se provádí skupinová cvičení s našimi fyzioterapeuty a rehabilitačními pracovníky. Těší nás zvyšující se spolupráce naši pacientů. Na podzim 2022 plánujeme zavést další aktivizační programy a cvičení.

Více

Letní aktivizační hudební odpoledne v CELOP pro pacienty

18. 7. 2022 7

CELOP navštívil Vladimír Plecháček, dlouholetý člen skupiny Patrola Šlapeto a orchestru Ondřeje Havelky. Zazpíval našim pacientům za doprovodu kytary písně staropražské, lidové a Karla Hašlera. Děkujeme za návštěvu a pacientům za milou a aktivní spolupráci.

Více

Návštěva aktivizačního hudebního programu ZUŠ Dvůr Králové n/L v CELOP

28. 6. 2022 15

Na konci června jsme uspořádali hudební aktivizační program se žáky místní Základní umělecké školy Dvůr Králové n/L. Obzvláště pro dlouhodobě hospitalizované pacienty jsou typy těchto programů obrovským psychickým přínosem. Určitě v takových to aktivizačních denních náplních budeme pravidelně…

Více

Dětský den 25.června 2022 se zdravotníky CELOP fotogalerie

28. 6. 2022 17

Počasí nám 25. června opět přálo a rodiny našich pacientů, děti a široká veřejnost si báječně užili dětský den se zdravotníky CELOP. Děkujeme všem za hojnou účast. Vaši zdravotníci.

Více

Zdravotní klaun v CELOP

15. 6. 2022 5

Zdravotní klauni navštívili CELOP. Bylo to opravdu fenomenální odpoledne, profesionální přístup klaunů, nicméně bylo až neuvěřitelné sledovat kolik úsměvů u našich pacientů vykouzlili. Rozhodli jsme se s klauny dále spolupracovat, obzvláště u dlouhodobých hospitalizací jsou takové to programy velmi…

Více

Spolupráce CELOP s Fakultní nemocnicí Hradec Králové

15. 6. 2022

První týden v červnu se uskutečnilo setkání zástupců Fakultní nemocnice Hradec Králové se zaměstnanci a vedením CELOP. Jsme velmi potěšeni, že po prohlídce a krátké přednášce nás zástupci FN HK pochválili za krásné a čisté prostředí našich lůžkových oddělení a náš přístup k pacientům. Jsme potěšeni…

Více

Falcony terapie na odděleních CELOP

15. 6. 2022 6

Na konci května proběhla za úžasu našich pacientů návštěva po celé odpoledne profesionálů s Falcony terapií. Vzhledem k obrovskému úspěchu a splnění účelu takových to aktivizačních programů jsme se rozhodli každý měsíc pravidelně návštěvu za našimi pacienty opakovat. Těšíme se.

Více

Rehabilitační ošetřovatelství s podpůrným programem v CELOP

9. 5. 2022

1.7. 2022 otevíráme zcela nové oddělení Rehabilitačního ošetřovatelství s rozšířeným podpůrným programem. Pro informace, podmínky a umístění pacienta z jiného zdravotnického zařízení, od praktického lékaře či z domácí péče volejte tel. čísla 499 620 372 nebo 602 377 932.

Více

Připravujeme Dětský den 25. června 2022 v naší zahradě

5. 4. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že v naší zahradě zdravotnického zařízení CELOP proběhne v sobotu 25. června 2022 od 10h do 15h dětský den se zdravotníky. Srdečně se těšíme na širokou veřejnost a na rodiče s dětmi. Těšíme se na Vás!

Více

Nahoru